جعبه کمک های اولیه

[mr_rating_result]

جعبه کمک های اولیه

هنگام بروز حادثه عکس العمل سریع می تواند از بروز بسیاری از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کند. سلامتی حین کار و فعالیت های روزانه برای کارکنان و افرادی که در محیط های کاری و حتی منزل مشغول به کار هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین داشتن جعبه کمک های اولیه در منزل ، کارگاه ها ، مدارس و حتی مکان های عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما می توانید با قرار دادن جعبه کمک های اولیه در بهترین مکان منزل یا محل کار خود با اقدام سریع و به موقع از بسیاری از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

جعبه کمک های اولیه فلزی می تواند بهترین انتخاب شما باشد. جنس جعبه کمک های اولیه فلزی همانطور که از نامش پیداست از ورق فلزی  می باشد که بسیار سبک و مقاوم بوده و به راحتی در هرمکانی قابل نصب است.

ابعاد  جعبه کمک های اولیه به گونه ایست که فضای کمی را اشغال کرده و با توجه به مواردی که باید داخل آن قرار گیرد بسیار مناسب است. همچنین طبقات در جعبه کمک های اولیه فلزی قابل تنظیم می باشد و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود و کاربرد اجسام دسترسی سریع به هرچیزی را برای خود ممکن کرده و امداد رسانی در کوتاهترین زمان ممکن را داشته باشید.

طبق آیین نامه وزارت بهداشت جعبه کمک های اولیه باید شامل اقلام زیر باشد

يك جفت دستكش
چهار عدد گاز استريل
يك رول باند
ده عدد چسب زخم
يك ورق(ده عدد) قرص مسكن(آسپيرين يا استامينوفن ساده)
مقداري پنبه
چند عدد سنجاق قفلي

باشد، که تمامی این اجسام به راحتی و در جای مناسب در جعبه کمک های اولیه فلزی قرار میگیرد.

همچنین در پشت جعبه کمک های اولیه چهار جای پیچ قرار داده شده است تا در جای مشخص به صورت محکم روی دیوار قرار گرفته و دسترسی به آن آسان باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *