میز کارمندی یا کارشناسی به همراه ال هم سطح

هنوز امتیازی ثبت نشده.

ميز كارشناسي يكي از ميزهاي اداري است كه در هر اداره و سازماني يافت مي شود و كارشناسان هر سازماني پشت اين چنين ميزي كارهاي مربوطه را انجام مي دهند.

ارتفاع استاندارد ميز كارشناسي بين 75 تا 86سانتي متر متغير است و پايه هاي اين چنين ميزي را مي توان تغيير داد تا هر كسي بتواند متناسب با شرايط خود، از اين چنين ميزي استفاده كند

طول ميز كارشناسي بين 100 تا 240 سانتي متر متغير بوده و براساس نوع استفاده می باشد، حداقل طول براي ميز كارشناسي بايد در حدود140 سانتي متر و حداقل عرض آن بايد در حدود 70 سانتي متر باشد. میزهای مبلمان اداری دفتری نوروزی بهترين و بالاتري كيفيت را داشته كه زيبا و بادوام بوده و براساس سفارش مشتری ساخته می شود
ميز كارشناسي در مقايسه با ميز كارمندي ابعاد بزرگتري دارد و اين بخاطر انجام كارهاي بيشتر روي ميز است.

اين چنين ميزهايي اكثرا از جنس ملامینه و ام دی اف ‌‌و ساخته مي شوند و بسيار بادوام هستند و البته ميز هاي كارشناسي در اندازه ها و انواع مختلفي هستند و بايد براساس اصول ساخته شوند تا يك كارشناس بتواند در طولاني مدت كارهاي اداري را به انجام برساند.

البته بين ميزهاي كارشناسي و ميزهاي مديريت تفاوت هايي وجود دارد و همين تفاوت هاست كه باعث مي شود تا يك ميز نسبت به ميز ديگري متفاوت باشد.

اكثر اين نوع ميزها براساس اصول استاندارد ساخته مي شوند چرا كه ساخت اصولي اين نوع ميزها باعث مي شود كه يك كارشناس بتواند در ساعات بيشتري كار انجام دهد.

حتي ميزهاي كارشناسي مي تواند به شكل L ساخته شود، و اين نوع ساخت باعث مي شود كه ميز بزرگتر بوده و تا بتوان كارهاي بيشتري را در زمان كمتري انجام داد.

به طور معمول متريال اين نوع ميزها باكيفيت است و بايد اين گون باشد تا ماندگاري بيشتري داشته باشد. گاهي اوقات به صورت دو رنگ ساخته مي شود و همين امر مي تواند به زيبايي هر چه بيشتر ميز كمك كند. طرح و رنگ و اندازه ميز اداري در قيمت آن تاثير به سزايي دارد. اگر ميز اداري به درستي در فضاي كاري قرار نگيرند، در اين صورت تاثير به سزايي نخواهند داشت. شما بايد ميزهاي اداري را به نحوي قرار دهيد كه براحتي بتوانيد در همان فضا و سالن تردد كنيد.

اشتراک گذاری

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x